Buldog francuski

Bardzo wiele osób zanim zdecyduje się na zakupienie psa sprawdza jakiego typu charakteru będą mogli się po nim spodziewać. Oczywiście należy pamiętajże jest to częściowo uzależnione także od nas samych jak i również tego, czego nauczmy naszego psa.

Buldog francuski

Buldog francuski – źródło: Psiaki12.pinger.pl

Musimy jednak wiedzieć o tym,e niezmiernie często zdarza się, że pies właśnie tej rasy jest dla nas naprawdę bardzo odpowiedni. Dzieje się tak, ponieważ ma on wyjątkowo łagodne usposobienie, dzięki któremu doskonale znosi towarzystwo zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Jest towarzyski, dlatego też może być przeznaczony dla samotnych osób.Bardzo szybko akceptuje inne zwierzęta, dlatego też jeśli już jakieś posiadamy to wybór właśnie tej rasy jest odpowiedni. Niezwykle mocno przywiązuje się do swojego właściciela, dlatego też należy zadbać o tę właśnie przyjaźń.  Chodź nazwa buldog brzmi groźnie po pochodzi o pierwotnej jego odmiany i z obecną niema nic wspólnego.  Kiedyś był wykorzystywany do walk, jednak w późniejszych odmianach stał się o wiele bardziej przyjazny. Dlatego też możemy być pewni, że sprawdzi się w naszym domu.


1 komentarz »

  1. Mam buldoga francuskiego i bardzo sobie go chwalę. To inteligentny psiak i dobry stróż domu. Mieszkam na wsi w sporym domu z jeszcze większym podwórkiem, dlatego pies obronny jest mi potrzebny. Buldog spełnia swoje zadania.

    Comment by Buldog francuski cena, — 14 stycznia 2014 @ 20:29

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Dodaj komentarz