Bulterier Pies – hodowla

Wiele czasu spędzamy w samotności? Nie marnujmy swojego życia bo wystarczy sobie dobrać odpowiedniego partnera, którym jest bulterier z pochodzenia brytyjskiego i od razu nasze życie będzie lepsze! Kochany piesek, potrafi nieraz zaskakiwać swoją pomysłowością. Cechuję się instynktem łowieckim. Nieraz uczestniczył w polowaniach na niedźwiedzie, czy walczył z innymi psami na ringu. Ma budowę muskularną, idealnie wyprofilowaną. Jego struktura budowy powoduje, że jest w stanie przetrwać niemal wszystkie przeciwności losu.

Warunki atmosferyczne idą z nim w parze, jak wilgoć, zimno czy wiatr. Potrafi rozkochać najbardziej smutnego człowieka. Jak tylko właściciel trochę zwróci na niego uwagę w tresurze, może być z niego bardzo dumny. Prowadzi bardzo ciekawy tryb życia. Nie jest do końca ufnym, ale przy naszej obecności może się bawić z dziećmi. Aktualnie możemy go spotkać na pokazach, jak i zawodach sportowych: flyball i agility. Ma wysokość od 35 do 45cm, także nie jest na tyle małym pieskim, by go nazywać pupilkiem. Pełen życia i witalności, nie sposób się przy nim nudzić.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Wikipedia.org

Interesują Ciebie zwierzęta? Głównie psy lub ewentualnie koty? Zapraszam do dyskusji na KingDog.pl. Znajdziesz na naszej stronie setki opisów ras psów oraz kilkanaście popularnych kotów. Oprócz opisów przeczytasz również ciekawe porady. Zapraszam do częstych odwiedzin i komentowania newsów.

Dodaj komentarz