Chihuahua Pies – informacje

Wielu z nas szuka jakiegoś rozwiązania by naszym dzieciom wpajać wiedzę na temat odpowiedzialności. Jest na to rozwiązanie – zakupmy fajnego pieska chihuahua. Trzeba się o niego bardzo troszczyć, uzbroić w cierpliwość, ponieważ piesek prowadzi dość ciekawy tryb życia. Dobrze było by z nim sobie spać co noc, ale nie można tego robić, ponieważ szybko się przyzwyczaja do wszelkich wygód. Bardzo trudno oduczyć go dziwnych zachowań.

Jest bardzo energiczny i potrafi nieźle zmęczyć nawet największe dziecko. Nasze pupilki mogą się z nim świetnie bawić. Wystarczy przez moment budzić w nim zainteresowanie, a zaczyna z nami szaleć. Jest dość wybredny, bo jada tylko jedzenie prosto z puszki, surowe jedzenie mu nie podchodzi. Jego sierść wymaga konkretnej pielęgnacji. Trudno nauczyć go standardowych komend w dziedzinie tresury, ale zdobędziemy od pieska zaufanie, to i nauka będzie dla niego łatwiejsza.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Interesują Ciebie zwierzęta? Głównie psy lub ewentualnie koty? Zapraszam do dyskusji na KingDog.pl. Znajdziesz na naszej stronie setki opisów ras psów oraz kilkanaście popularnych kotów. Oprócz opisów przeczytasz również ciekawe porady. Zapraszam do częstych odwiedzin i komentowania newsów.

Dodaj komentarz